Poznaj naszą historię

Dowiedz się o nas więcej

  • Profesjonalizm
    Jesteśmy specjalistami w swoim fachu, którzy doskonale znają się na silnikach elektrycznych

  • Doświadczenie
    Napędy nie mają przed nami tajemnic - zajmujemy się nimi od 30 lat

  • Wsparcie
    Możesz liczyć na kompleksową i fachową obsługę od pierwszego kontaktu po wysyłkę.

30 lat na rynku

Nasza firma powstała w 1992 r. Początkowo funkcjonowaliśmy jako skup złomu, jednak szybko wyspecjalizowaliśmy się w naprawie silników elektrycznych. Skupowaliśmy używane egzemplarze, doprowadzaliśmy je do sprawności i sprzedawaliśmy jako gotowe do użycia. Dzisiaj posiadamy w ofercie tysiące napędów i należymy do największych firm w branży. Zapraszamy do współpracy klientów biznesowych, indywidualnych i instytucjonalnych. Służymy poradą i wsparciem merytorycznym na każdym etapie realizacji zamówienia

Skontaktuj się

Wiedza
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, jak działają i jak naprawiać silniki elektryczne. Pozwala nam to na dostarczanie wysokiej jakości, w pełni sprawnych napędów o dowolnych parametrach.
Rozwój
Nasze początki były bardzo skromne. Rozpoczynaliśmy działalność w wiejskiej stodole i przez lata budowaliśmy rynkową pozycję - dzisiaj dysponujemy własnym, nowoczesnym magazynem, asortymentem liczącym tysiące produktów i zgranym zespołem fachowców.
Zespół doświadczonych fachowców
Nasz zespół tworzą specjaliści z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Dysponujemy rozbudowanym magazynem i niezbędnymi urządzeniami oraz narzędziami, które pozwalają na naprawę i weryfikację działania silników elektrycznych.